Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Ajalugu

Noorteühing Avatud Vabariik asutati 11. novembril 1999. aastal asutamiskoosoleku otsusega, mille võtsid vastu 17 Tallinna, Tartu ja Tapa koolide esindajat. Asutamiskoosolek toimus Tallinna noorsooameti infokeskuses, mis asub aadressil Mündi 2 (Raekojast mõne sammu kaugusel).

beaeb03d3eda453b9a86ec29335a7825.pjpegAvatud Vabariik moodustati esialgu venekeelsete koolide õpilasomavalitsuste liiduna. Oma ametliku nime sai ta kaks kuud hiljem, 21. jaanuaril 2000, kui Kanutiaia noortemajas toimunud konverentsil valiti juhatuse esimene koosseis.

Ühingu ametlik sümbol – kahe mastiga laev – on võetud vanaaegselt Pariisi vapilt ning sümboliseerib mitteametlikku sloganit: Fluctuat nec mergitur (Teda kõigutatakse, aga ta ei uppu). Legendi järgi püüdis üks noorteühingu Avatud Vabariik asutamise idee autor sel viisil jäädvustada sümboolselt mälestust Ehte Humanitaargümnaasiumi osalusest Avatud Vabariigi loomisel. Ehte Humanitaargümnaasium on ainuke venekeelne kool, mille õppekava järgi õpitakse süvendatult prantsuse keelt ja kultuuri. Venekeelsete koolide õpilasomavalitsuse liikmeid ühendava organisatsiooni loomise idee sai alguse just seal, 7. oktoobril 1999 loodud õpilasesinduse esimesel istungil. Meie sümboolika autoriks on Regina Boitsova.

Detsembris 2001 otsustas Avatud Vabariik, mis tegutses seni seltsinguna,  registreerida end mittetulundusühinguna. Juriidilise isiku asutajateks olid (tähestiku järjekorras) Regina Boitsova, Jevgeni Krištafovitš ja Aleksandra Skljarova.  Asutajaliikmete otsusel valiti juhatajaks Jevgeni Krištafovitš, kes juhtis noorteühingut Avatud Vabariik selle moodustamise päevast. Viimane – kaheksas – juhatuse koosseis valiti ühingu üldkoosolekul, 30. augustil 2012.

Juhatuse koosseisud:

I koosseis (21. jaanuar 2000 – 20. jaanuar 2001):
o Jevgeni Krištafovitš, president
o Svetlana Semjonova, asepresident
o Natalja Apurina, asepresident
o Ksenia Dubrovskaja
o Jana Gaškova

II koosseis (20. jaanuar 2001 – 26. oktoober 2001):
o Jevgeni Krištafovitš, president
o Marina Šapošnikova, asepresident
o Janna Zagrijtšuk, asepresident
o Svetlana Semjonova
o Andrei Sosnin

III koosseis (26. oktoober 2001 – 10. detsember 2001):
o Jevgeni Krištafovitš, president
o Regina Boitsova, asepresident
o Riina Kruberg, asepresident
o Tatjana Kostrõkina, asepresident
o Tatjana Martsinkevitš, asepresident
o Andrei Sosnin

IV koosseis, juriidiline isik (10. detsember 2001 – 14. november 2003)
o Jevgeni Krištafovitš

V koosseis (14. november 2003 – 7. veebruar 2007)
o Jevgeni Krištafovitš, juhatuse esimees
o Aleksandra Skljarova, juhatuse aseesimees
o Anna Roganova
o Tatjana Kostrõkina

VI koosseis (7. veebruar 2007 – 20. august 2009)
o Jevgeni Krištafovitš, juhatuse esimees
o Julia Baer-Bader
o Ivan Tulženko

VII koosseis (20. august 2009 – 30. august 2012)
o Jevgeni Krištafovitš, juhatuse esimees
o Julia Baer-Bader
o Sergei Metlev

VII koosseis (30. august 2012 – …)
o Jevgeni Krištafovitš, juhatuse esimees
o Jekaterina Markus
o Sergei Metlev