Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Sillamäe noortenõukogu, noorteühing Avatud Vabariik ja Eesti Noorteühenduste Liit kutsusid Ida-Virumaal kandideerivad poliitikud 18. jaanuaril osaluskohvikusse Sillamäe gümnaasiumis, et arutada nendega aktuaalseid poliitikaküsimusi ja noorte osalust ühiskonnaelus.

“Meie arutelu fookuses olid haridusega seotud küsimused, eestikeelse ja muukeelse kooli tulevik, karjäärivõimalused noortele ning Ida-Virumaa tulevik,” sõnas ürituse peakorraldaja Nikita Budovei.

“Üritusel võtsid osa Sillamäe ja naabervaldade erinevas vanuses koolinoored ning nende küsimused kandidaatidele olid seotud muuhulgas ka kutsehariduse perspektiividega piirkonnas ja sellega, mida riik plaanib teha Ida-Virumaal pärast seda, kui põlevkivi kaevandamist hakatakse vähendama,” lisas ta.

Noorte osaluskohvik Sillamäel oli Eesti Noorteühenduste Liidu ja noorteühingu Avatud Vabariik ning Sillamäe noortenõukogu ühisalgatus, mille teemaks olid järgmisel aastal toimuvad Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimised ning noorte ootuste sõnastamine otsustajatele.

Kandidaatide poolt osaluskohvikus võtsid osa Eduard Odinets (Sotsiaaldemokraatlik erakond), Jana Pavlenkova (Erakond Eesti 200), Janek Raik (Isamaa Erakond), Timur Sagitov (Erakond Eestimaa Rohelised), Aivar Surva (Eesti Reformierakond) ja Yana Toom (Eesti Keskerakond).

Osaluskohvik on osa Eesti Noorteühenduste Liidu projektist “Noored Otsustajad” mida rahastab SA Archimedese noorteagentuur Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ vahenditest.

 

gayhub.blue
Share This