Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Jõhvis 8. novembril toimunud noorte osaluskohviku osalejad leidsid, et tulevikus võiks vähendada ajateenistuse perioodi või hoopis asendada seda riigikaitsekursustega nädalavahetustel, lisaks kehtestada varasemat õppesuundade valikut põhikoolis ja kiirendada põlevkivienergeetika asendamist taastuva energiaga.

Noorte osaluskohvik Jõhvis oli Eesti Noorteühenduste Liidu ja noorteühingu Avatud Vabariik ühisalgatus, mille teemaks on järgmisel aastal toimuvad Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimised ning noorte ootuste sõnastamine otsustajatele. Otsustajate poolt osaluskohvikus on oodatud osa võtma Jõhvi vallavanem Martin Repinski (Eesti Keskerakond), Riigikogu liige Aivar Surva (Eesti Reformierakond), Sotsiaaldemokraatliku erakonna volikogu liige Pavel Prokopenko, MTÜ Eesti 200 juhatuse liige Igor Taro ja kodanikuaktivist ning valimisliidu Õige valik esindaja Igor Bronštein.

Osaluskohvik on osa Eesti Noorteühenduste Liidu projektist “Noored Otsustajad” mida rahastab SA Archimedese noorteagentuur Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ vahenditest.

gayhub.blue
Share This