Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Noorteühing Avatud Vabariik ja Eesti Noorteühenduste Liit kutsuvad neljapäeval, 8. novembril algusega kell 12 noorte osaluskohvikusse, mis toimub Jõhvi vallavalitsuse saalis (Kooli 2, Jõhvi).

Noorte osaluskohvik Jõhvis on Eesti Noorteühenduste Liidu ja noorteühingu Avatud Vabariik ühisalgatus, mille teemaks on järgmisel aastal toimuvad Riigikogu ja Euroopa Parlamendi valimised ning noorte ootuste sõnastamine otsustajatele. Osaluskohviku formaat on hea võimalus ühiselt kaardistada võimalusi, kuidas luua paremat Eestit.

Otsustajate poolt osaluskohvikus on oodatud osa võtma Jõhvi vallavanem Martin Repinski (Eesti Keskerakond), Riigikogu liige Aivar Surva (Eesti Reformierakond), Sotsiaaldemokraatliku erakonna volikogu liige Pavel Prokopenko, MTÜ Eesti 200 juhatuse liige Igor Taro ja kodanikuaktivist ning valimisliidu Õige valik esindaja Igor Bronštein.

Osaluskohviku töökeeled on eesti ja vene keel.

Teie kooli esindajate jaoks on meie poolt korraldatud tasuta transpordivõimalus (Narvast, Sillamäel ja Toilast). Palume teatada oma esindajate nimed aadressile: artjom.trohhatsev@or.ee või telefonil 58259399.

Osaluskohvik on osa Eesti Noorteühenduste Liidu projektist “Noored Otsustajad” mida rahastab SA Archimedese noorteagentuur Euroopa Komisjoni programmi Erasmus+ vahenditest.

Share This