Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Noorte Diplomaatiakool kutsub osalema seminaril “ÜRO – rahust julgeolekunõukoguni” mis toimub Tartus ja Tallinnas.

Seminar Tartus toimub 8. novembril algusega kell 18:00 Genialistide klubis (Magasini 5). Ekspertidena osalevad Tartu Ülikooli lektor Raul Toomla ja välisministeeriumi poliitikaosakonna
rahvusvaheliste organisatsioonide büroo direktor Karmen Laus.

Tallinnas seminar toimub 16. novembril algusega kell 17:00 Tudengimajas (Raekoja plats 16). Osaleb välisministeeriumi poliitikadirektor Paul Teesalu.

Eesti tüürib ÜRO Julgeolekunõukogu roteeruvaks liikmeks, kuid milliseks on kujunenud aastate jooksul seal riikidevahelised suhted? Julgeolekunõukogu on riikidele üheks olulisemaks foorumiks rahvusvahelistele julgeolekuohtudele vastamiseks. Muuhulgas on selle võimuses näiteks volitada sõjalist sekkumist rahvusvahelise rahu ja julgeoleku tagamiseks.

Arutelu raames on publikul võimalik aktiivselt kaasa rääkida. Millised on üldse Eesti kui väikeriigi võimalused kaasa rääkida suurriikide kõrval, kes omavad Julgeolekunõukogus sisuliste otsuste suhtes vetoõigust? Kuidas mõjutab ÜRO meie igapäevast elu ning kas tegemist on nii kaugele jääva organisatsiooniga, kui meile vahel võib tunduda?

Üritus toimub Eesti Noorteühenduste Liidu ÜRO noordelegaadi programmi alustamise raames, mida toetab Eesti Välisministeerium.

gayhub.blue
Share This