Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Noorteühing Avatud Vabariik kutsub 17-26-aastaseid noori rannaseminarile Viinistule 15. juulil, mille teemaks on meedia ja infosõjad.

Seminaril arutame kommunikatsiooniekspertidega, mis asi on infosõda ja kuidas seda võita ning propagandaajastul ellu jääda.

Tänapäeva propagandateooria guru Philip Taylor kirjutab raamatus «Mõtte relvad»: «Mis termineid me ka ei kasutaks, me elame propagandaajastul.» Alan D. Campen: «Tulevikus on rahvus, kes ei ole võimeline pidama infosõda, rahvus ilma sõjalise võimekuseta.»

Räägime, kui erinevas või sarnases inforuumis elavad inimesed Eestis ning mida on võimalik ette võtta, et tekiks ühine infoväli. Seminari fookuses on suhtlemine ja suhted erineva kultuuritaustaga inimeste vahel ja erinevates sotsiaalsetes keskkondades.

Eesmärgiks on viia kokku eri rahvustest noori, toetamaks nende omavaheliste kontaktide tekkimist ja vähendamaks kultuuridevahelisi barjääre.

Rannaseminari programm:
09:30 Väljasõit Tallinnast
11:00 Tervituskohv Viinistul
11:30 Arutelu ekspertidega: infosõjad ja propaganda – traditsioonilise meedia ning sotsiaalmeedia kontekstis
Osalevad:
PhD Kadri Ugur, Tartu Ülikooli ajakirjanduse õppetool
Andrei Kuzitškin, Postimehe kolumnist, Tallinna Ülikooli õppejõud
13:30 Lõuna
14:30 Workshopid: blogindus ja sotsiaalreklaam
17:00 Seminari lõpp, väljasõit Tallinna.

Osalemine seminaril, sh transport Tallinnast ja tagasi on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerimine on avatud siin. 

Seminari läbiviimist toetab Integratsiooni Sihtasutus Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused” vahenditest.

Share This