Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Avatud Vabariik kutsub noori vanuses 17-26 osalema juulis Viinistul aset leidvatel kunsti-, meedia- ja sotsiaalelu teemalistel rannaseminaridel. Seminarid on ühepäevased, esimene toimub 1. juulil.

Seminaride fookuses on suhtlemine ja suhted erineva kultuuritaustaga inimeste vahel ja erinevates sotsiaalsetes keskkondades. Seminaride eesmärgiks on viia kokku eri rahvustest noori, toetamaks nende omavaheliste kontaktide tekkimist ja vähendamaks kultuuridevahelisi barjääre.

Esimene seminar toimub 1. juulil ja selle teemaks on teater, kino ja muusika. Arutleme eesti ja vene kunstiinimestega, kuidas saab teatri-, kino- ja muusikakeeles tekitada dialoogi, mis aitaks paremini siduda erinevaid ühiskonna gruppe. Kuulame head muusikat, osaleme inspireerivates workshoppides ja aruteluplatsidel, grillime rannas, suhtleme ning naudime kaunist merevaadet. Päeva lõpus teeme valmis üheskoos noortesaate.

Rannaseminari programm:
09:30 Väljasõit Tallinnast
11:00 Tervituskohv Viinistul
11:30 Seminari I osa: ühine arutelu külalistega/ekspertidega
Osalevad:
Marianna Kaat, filmiprodutsent ja režissöör
Aleksandr Žedeljov, Vene Teatri muusikajuht, helilooja, arranžeerija

13:30 Lõuna
14:30 Seminari II osa: workshopid (teater, muusika, kino)
16:00 Seminari III osa: noortesaate salvestus
17:00 Seminari lõpp, väljasõit Tallinna.

Osalemine seminaril, sh transport Tallinnast ja tagasi on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Registreerimine on avatud siin.

Seminari läbiviimist toetab Integratsiooni Sihtasutus Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused” vahenditest.

Share This