Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Veebruaris alustab üle-eestiline projekt Noorte Meediakool, mis on mõeldud neile, kes soovivad luua oma meediaprojekte ja telesaateid.

Noorte Meediakooli programm hõlmab seminare ja praktikume, mis käsitlevad telesaadete produtseerimist, intervjuude, uudiste, reportaažide ja lühifilmide tegemist, internetis oma videokanali arendamist ning sotsiaalvõrgustike kasutamist oma meediatoote populariseerimiseks.

Kokku saab Noorte Meediakooliga liituda 20 noort. Projektiüritused, ühe- ja kahepäevalised koolitused, seminarid ja praktikumid toimuvad keskmiselt kaks korda kuus veebruarist juunini 2017 erinevates Eestimaa paikades (Tallinnas, Tartus, Narvas ja mujal). Projektiosalejate sõidukulud maksab kinni noorteühing Avatud Vabariik.

Meediakoolituste temaatiline kava:

  • Kuidas teha mobiiliga video, mis pääseks CNNi?
  • Kuidas panna oma youtube-kanal konkureerima rahvusringhäälinguga?
  • Kuidas saada popimaks juutuuberiks ning oma videotega muuta maailma?
  • Mida on vaja selleks, et teha festivalikino?
  • Millest koosneb edukas sotsiaalne kampaania?
  • Kuidas uusmeedia võib mõjutada inimeste hoiakuid ning muuta ühiskonda?

Noorte Meediakooli osalejatest koosnev infovõrgustik pakub meediahuvilistele noortele väljendusvõimalusi oma loomingule, sotsiaalkampaaniate korraldamise võimalusi ning ajakirjanduslikku kogemust. Kandidaatidelt eeldame huvi meediavaldkonna vastu, avatud meelt ja head suhtlemisoskust.

Kandideerimisavaldusi ootame kuni 10. veebruarini.

gayhub.blue
Share This