Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

TÜ Narva Kolledžis toimunud noorteseminaril arutati Narva tulevikku: kas piiriäärne linn võib saada üheks oluliseks vene kultuuri keskuseks Euroopa Liidus või muutub ta aja möödudes hoopis tavaliseks Eesti provintsiks? Narvas on multikultuurne keskkond, see on suuruselt kolmas linn Eestis, kus domineerib vene keel ja kultuur. Mida toob see olukord Narvale tulevikus kaasa?

Kas Narva oskab edukalt kommunikeerida oma tugevusi ja eeliseid? Kuidas tunneb end eestlane Narvas – kas ta on võõras, peremees, külaline või sisserändaja? Kas Eestis pakub kellelegi üldse huvi vene kultuur? Aga narvakatele eesti kultuur? Diskussioonist võtsid osa TÜ Narva Kolledži direktor PhD Kristina Kallas, Tallinna Ülikooli vene ajakirjanduse lektor ja Postimehe kolumnist Andrei Kuzitškin, ERR Narva korrespondent Jüri Nikolajev ja Narva Eesti gümnaasiumi õpetaja Tanel Mazur.

Seminar-arutelu toetas Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed (MISA) Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Eesti ühiskonnas lõimumist toetavad tegevused” vahenditest.

 

 

gayhub.blue
Share This