Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Välispoliitika instituudi vanemuurija Aap Neljas sõnas noorteühingu Avatud Vabariik “Noorte Diplomaatiakooli” osalejatega kohtumisel, et Hillary Clintoni saamine järgmiseks USA presidendiks oleks Eesti jaoks parim stsenaarium, kui võtta arvesse tema välispoliitilisi seisukohti ja kogemust.

“Esiteks, Eesti peab olema valmis koos töötama iga Ameerika presidendiga, ükskõik, kes sellele kohale ka valituks ei osutu,” – ütles Aap Neljas.

Tema hinnangul Clintoni kandidatuuri teeb tugevamaks asjaolu, et tegemist on kogu maailmale hästi tuntud poliitikuga, kes oli USA riigisekretär ja senaator. Samuti ei saa unustada, et ta oli särav ja aktiivne esileedi 90-ndatel.

“Teiseks, Hillary Clintoni kui presidendikandidaadi plusspoolele võib Eesti seisukohalt kanda suurema välispoliitilise kogemuse, sealhulgas Euroopa küsimuste vallas. Samuti on Clinton olnud järjekindlam oma hinnangute osas NATO olulisuse osas ja liitlaste toetamise vajaduse osas,” lisas Neljas.

Noorte Diplomaatiakool on noorteühingu Avatud Vabariik gümnasistidele ja tudengitele suunatud rahvusvahelistele suhetele pühendatud projekt. Avalik diskussioon “Kuidas mõjutavad USA presidendivalimised Euroopat?” toimus koostöös Euroopa Komisjoni esindusega.

gayhub.blue
Share This