Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Noorteühingu Avatud Vabariik Noorte Diplomaatiakool korraldab teisipäeval, 31. mail kell 17 Euroopa Liidu infokeskuses (Laikmaa 15) avaliku diskussiooni USA presidendivalimiste teemal. Koos välispoliitika ekpertidega otsivad noored vastust, kuidas võimalikud tulevased administratsioonid mõjutavad USA ja Euroopa Liidu kahepoolseid suhteid.

“See on hetkel väga aktuaalne teema, kuid paraku jääb mulje, et tegelikkuses on oluline sündmus kogu lääne jaoks jäänud meie meedias natuke tahaplaanile, kuigi eks valimiste endani on ka veel aega,” seletas Noorte Diplomaatiakooli projektijuht Kristin Nugis.

Noored välispoliitikahuvilised on kutsunud diskussioonis osalema Eesti Välispoliitika Instituudi vanemuurija Aap Neljase, ja Eesti välispoliitika-ajakirja Diplomaatia peatoimetaja Erkki Bahovski, kellega koos avaneb osalejatel võimalus täiendada oma teadmisi ja arutleda potentsiaalsete mõjutuste üle, mis ootab ees Euroopat, kui presidendiks saab üks sõelale jäänud kandidaatidest: Clinton, Trump või Sanders.

“Valimistulemustest sõltub väga paljude protsesside arengud, nagu näiteks NATO edasine tulevik ning selleks, et olla valmis tulevasteks muutusteks, peab olema kursis USA presidentide valimislubadustega. Muuhulgas räägitakse lähemalt ka kirgi kütnud TTIP lepingust ja majanduse väljavaadetest, NATO tulevikust ja USA ning Euroopa vahelisest välispoliitikast,” lisas Nugis.

Noorte Diplomaatiakool on noorteühingu Avatud Vabariik gümnasistidele ja tudengitele suunatud rahvusvahelistele suhetele pühendatud projekt. Osalema on oodatud kõik soovijad.

gayhub.blue
Share This