Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Õpilasesinduste nõukogu kutsub 21.-24. märtsil osalema projekti kirjutamise koolituses. Osalus on tasuta, korraldajad hüvitavad kõik kulud peale transpordikulude.

“Projekti eesmärgiks on luua areng ja koostöö eesti ja vene koolide õpilasesinduste vahel Ida-Virumaal, ning samuti aidata neil arendada kommunikatsiooni kooli juhtkonnaga. Osalejad saavad jagada oma kogemust teiste koolide esindajatega, ning samuti arutada uut haridusprogrammi Eesti Mittetulundusühingu ja Sihtasutuse Liidu poolt,” teatas koolituse korraldaja Artjom Poljak.

Projekti leiab aset Narvas 21.-24. märtsil, hotellis Euroopa. Koolitusel osaleb 24 õpilast, võrdselt eesti ja vene koolidest. Töökeeled on vene ja eesti keel.

Registreerimine toimub e-posti teel: artjom.poljak@gmail.com, osalemissoovile tuleb lisada ees- ja perekonnanimi, sünniaasta ja kuupäev, kooli või gümnaasiumi nimi, osaleja elukoht (linn ja vald), kodukeel ning märkida, kas on vajalik majutamine hotellis.

Projekt katab kulutused söögi, majutamise, materjali ja koolitaja osas. Osalejad peavad ise katma transpordi kulutused oma linnast Narva ja tagasi.

Projekti toetavad: Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Noorsootöö Keksus ning SA Archimedes Noorteagentuur.

gayhub.blue
Share This