Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

 

Venemaa keskkonnakaitsja Jevgenia Tširikova sõnul ei ole Eestisse kolimine tema iseloomu kuidagi mõjutanud. Samuti leidis Narva elanikega kohtunud ja Euroopa Liidu ning Venemaa vahelisi kodanikuühiskonna koostööküsimusi lahanud Tširikova, et ka tema tegevuse intensiivsus pole oluliselt muutunud.

“Hetkel tegelen ma Eestis koos oma Himski metsa kaitsjatest loodud meeskonnaga ökoloogia-alase meedia arendamisega – tegeleme portaaliga activatica.org, kust võite leida infot erinevate gruppide kohta, kes tegelevad üle-Venemaaliselt looduskaitseõigusega. Seetõttu võib öelda, et minu eluviis on jäänud suures osas samaks, sest kui elasin Moskvas, ei tegelenud ma samuti vaid Himski metsa kaitsega, vaid aitasin ka teisi gruppe. Töötasin aktiivselt kõikide Venemaa regioonidega ning suhtlesime samamoodi, kui praegugi, ehk Skype’i teel,” rääkis Jevgenia Tširikova.

Tema kinnitusel on Eestis aset leidnud paljud kohtumised palju heatahtlikumad ja mugavamad, kui Moskvas.

“Kuigi minu töös pole palju muutuseid olnud, siis üks asi vajab mainimist küll – siin keskkonnas on palju ohutum ja mugavam. Olen muutunud rahulikumaks ning siin on väga heatahtlikud inimesed. Täna siin Narva kolledžis olev publik on väga hingestatud – vaevalt jõudis meie kohtumine alata, kui juba kingiti mulle lind – suured tänud ka organiseerijatele, mulle tänane suhtlus väga meeldis,” lisas Tširikova.

Keskkonnaaktivist Jevgenia Tširikova sai tuntuks 2007. aastal kodanikukampaania algatamisega Moskva-lähedase Himki metsa kaitseks, kui selgusid valitsuse plaanid rajada läbi metsa Moskva-Peterburi kiirtee. Sellest kasvas välja Tširikova laiem opositsiooniline tegevus, muuhulgas on ta kandideerinud Ühtse Venemaa vastu kohalikel valimistel. 2012.a pälvis Tširikova maineka Goldmani keskkonnaauhinna, samal aastal luges ajakiri Foreign Policy ta maailma saja mõjukaima mõtleja hulka.

Üritust rahastas EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.

gayhub.blue
Share This