Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

MTÜ Avatud Vabariik tähistas 11. novembril Tallinnas, Neitsitornis 16 aasta möödumist oma asutamiskuupäevast. Piduliku vastuvõtu avas pikaaegne juhatuse esimees Jevgeni Krištafovitš, kes meenutas oma kõnes Avatud Vabariigi algusaegu ning tänas kõiki, kes on noorteühingu tegevusse nõuga-jõuga panustanud.

MTÜ Avatud Vabariik loodi 1999. aastal ning täna on meie liikmeteks pea 1000 eesti ja vene keelt kõnelevat noort. 16 aasta jooksul on noorteühing korraldanud palju huvitavaid ja arendavaid projekte, panustades seeläbi Eesti ühiskonna arengusse ja lõimumisse.

Kolm tundi kestnud vastuvõtust võtsid osa nii Avatud Vabariigi aktiivsed liikmed, sh nii Narva kui Tartu piirkondade esindajad, kui ka sõbrad ja koostööpartnerid – poliitik ja ajaloolane Mart Nutt, poliitik ja ajaloolane Aarne Veedla, Venemaa keskkonnakaitsja ja opositsionäär Jevgenia Tširikova, Eesti Juristide Liidu tegevpresident Meelis Pirn jpt.

Suured tänud kõigile, kes Avatud Vabariigi sünnipäeva tähistamisest osa võtsid.

Üritus toimus Avatud Vabariigi projekti „Liikmete kaasamise tõhustamine ja vabatahtlike kompetentsi tõstmine” raames. Projekti rahastab EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.

gayhub.blue
Share This