Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Avatud Vabariigi hea sõber Raiend ja Kõiv Project Management:

Kutsume noori vanuses 16-25 osalema Leedu noortevahetuses “Lessons of European Unity” 12.-21. augustil. Söök, majutus, transport on osalejate jaoks tasuta.

Eesti tiim soetaks alguses kõik bussipiletid (Tallinnast ja Tartust läheb LuxExpress otse toimumiskohta) küll ise, kuid projekti lõppedes kaetakse tekkinud kulutused. Eestist on projekti oodatud 10 osalejat. Lõik infopackist:

Activities will include: paramilitary-‘survival’ camp, daily walks/hikes on the partisan roads, visiting the Cold War museum (bunkers) in Plateliai, discussions, debates about the European history, interactive history lessons, artistic/documentary history movies, creative workshops, cultural nights, orientation/strategic outside games, ‘field investigation’ – imitation game, theoretical and practical introduction to war weapons.

Kui sa ise tulla ei taha või ei saa, siis ole hea ning jaga neile, kes võiksid huvitatud olla. Lisainformatsiooni saamiseks kirjuta fb-sse (https://www.facebook.com/AwesomeFabulousKeidi?fref=ts) või koiv.keidi@gmail.com. NB! Alaealised vajavad vanemate nõusolekut. Lähme seiklema!

gayhub.blue
Share This