Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Vladislav Velizhanin WashingtonisAvatud Vabariigi liikmed on tuntud oma reisipisiku poolest. Sel suvel lendas üks meie aktiivsetest liikmetest, Tallinnas elav Vladislav Velizanin, suure lombi taha seiklusi kogema.

Räägi, Vlad, mida sa sel suvel Ameerikas teed?
Osalen Ben Franklin Transatlantic Fellowshipi programmis, mis kestab kuu aega. Täpsemat infot selle programmi kohta on võimalik hankida USA saatkonna kodulehelt estonia.usembassy.gov. See programm on tasuta ja sellesse võivad kandideerida kõik Eesti õpilased.

Kui palju teid grupis on, mis on osalejate vanus?
Kokku on meid 45 – 35 inimest on meie mandrilt (igast Euroopa riigist on üks inimene, lisaks on programmis ka ukrainlasi ja venelasi), samuti osaleb programmis kümme ameeriklast. Vanusepiirang on 16-18.

Mis senimaani kõige rohkem muljet on avaldanud?
See, et elu on väga sarnane ameerika filmidele – näen seda nüüd kõike oma silmaga. Soe on! Ma ei tea, kuidas on hetkel Eestis, aga siin saan vabalt t-särgis ringi jalutada. Veel on avaldanud muljet D.C National Mall ja töölesõitev president Barack Obama.

Millised inimesed on ameeriklased?
Nad on hästi vahvad, sõbralikud ja vastutulelikud. Muidugi ei saa üldistada kogu rahvuse põhjal, sest kahtlemata on siingi igasuguseid kahtlasi tegelasi ja ebameeldivaid persoone, ent mitte palju. Üldmulje on siiski hea.

Mida sa visiidist senimaani õppinud oled?
No näiteks see, et uusi paiku avastada on kõige parem kas väga hea sõbraga või hoopistükkis üksinda. Suur kamp inimesi vajab ilmtingimata juhti, muidu ajab tekkiv korralagedus kõikidel tuju halvaks ja lõppkokkuvõttes ei võida sellest keegi. Mulle osutus üllatuseks see, et olin oma keeletaset varem üpris heaks hinnanud – tegelikult selgus, et jäin nii mõnigi kord jänni. Õppida pole kunagi liiga hilja!

Kuidas Sa sellesse programmi sattusid?
Koolist soovitati jälgida USA saatkonna lehte – kui olin seda kaks aastat teinud, avastasin selle projekti. :)

gayhub.blue
Share This