Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

Katarina KiiverAprillis läks Avatud Vabariigil käima uus projekt, mis on suunatud organisatsioonisisesele arengule ning liikmete koostöövõime parandamisele.

“Projekt kestab põhimõtteliselt 2015. aasta lõpuni ning sellest saavad osa kõik Avatud Vabariigi klubid – nii Tallinna, Lõuna-Eesti kui ka Ida-Viru omad. Esimene projektipõhine üritus toimus 30. aprillil Tartus, kus TTÜ Tartu kolledži direktor Lembit Nei ning Eesti Üliõpilaskondade Liidu esimees Sigrid Västra rääkisid noortega kõrghariduse teemadel, mh käsitlesime briti õppelaenusüsteemi omapärasid. Peagi korraldame aktiivsetele liikmetele koostöövõimekuse tõstmise alase koolituse, samuti püüame paralleelselt aktiviseerida kõiki, kes kunagi Avatud Vabariigiga kuidagi seotud on olnud – kas siis võtnud osa meie üritustest, kunagi liikmeksastumise avalduse täitnud või niisama meie tegevusest huvitunud. Igasuguseid üritusi tuleb veel, aga nendest täpsemalt lähitulevikus,” rääkis projekti üks juhtidest, Lõuna-Eesti piirkonnajuht Katarina Kiiver.

“Projekti on meie ühingule hädasti vaja, sest usun, et iga MTÜ on mõnigi kord mõelnud, et liikmete motivatsioon võiks olla veel parem ning nö põhiklubi ja regionaalsete klubide vaheline koostöö võiks sujuda paremini. Eks motivatsiooni ja tegutsemistahte langus on põhjustatud mitmete faktorite poolt ning see projekt ongi just säärane, mille abil püüame oma aktiivseid liikmeid tugevamaks meeskonnaks liita, et edaspidi Avatud Vabariigi töö kannaks veelgi enam vilja. Kui siiamaani on kõik meie liikmed olnud väga tublid, siis usun, et pärast seda projekti on kõik veel motiveeritumad ja tublimad. Vähetähtis pole ka fakt, et üle pika aja korraldab Avatud Vabariik sissepoole, vaid oma liikmetele suunatud tegevusi – eelnevad projektid, nii kaua kui mäletan, on suunatud pigem väljapoole ning kaudselt ka liikmeskonna kasvatamisele. Seekord otsustasime vahelduseks ka endale midagi huvitavat pakkuda,” lisas Katarina.

Projekti rahastab Avatud Eesti Fondi Vabaühenduste Fond.

gayhub.blue
Share This