Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

1889022_834572006562716_1062128476751457239_o15.-16. Augustil Paide Vallimäel toimub Arvamusfestival, kus igast Eestimaa nurgast tulnud inimesed arutlevad Eesti tänase ja homse jaoks olulistel teemadel. Noorteühing Avatud Vabariik kutsub võtma Arvamusfestivalist osa ja korraldab soovijatele 16. augustil Tartust tasuta bussi.

 

“Meie eesmärk on tuua kokku erinevaid inimesi, vaatenurki ja ideid, et aruteludest sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ja areneks arutelukultuur Eestis,” ütles festivali eestvedaja Kristi Liiva. Ta rõhutas, et Arvamusfestivalil osalemine on üks võimalusi, kuidas aidata kaasa sellele, et Eesti on tugev ühiskond.

Kui sageli arutatakse ühiskonna jaoks olulisi teemasid suletud uste taga kinnistes seltskondades, siis Arvamusfestival on avatud kõigile, kes vähegi soovivad sõna sekka öelda ning festivali oluline põhimõte on isetekkelisus. See tähendab, et oma teemade ja aruteludega tulevad kohale kümned ühendused ja organisatsioonid, mõtestamaks lahti nende jaoks olulisi teemasid.
Tänavu on kavas 150 arutelu umbes 20 erineval laval. Lavalaudadel arutleb üle 350 inimese. Teemasid on seinast seina, näiteks arutletakse väljarände probleemide üle, otsitakse Eesti narratiivi, mõtiskletakse elu võimalikkuse üle maal. Aga arutletakse ka, kui vana on “vana”, mida hakata peale Eesti maavaradega või kes on Eesti tuleviku arhitektid. Kohal on erinevad raadiojaamad oma otsestuudiotega, samuti erinevad meediaväljaanded oma lavade ja ajakirjanikega.
Infot bussikoha broneerimise ja muu kohta saab siit.

 

gayhub.blue
Share This