Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

 

bed190954cbbb13526c7ec7e8e1ce724Sillamäe Sadama kommertsdirektori Andrei Birovi hinnangul on Eesti tingimused karjääri tegemiseks ideaalilähedased, seda tänu madalale korruptsioonitasemele ning soodsale ärikliimale. Avatud Vabariigi korraldatud motivatsioonikonverentsil märkis Birov, et parimad võimalused karjääritõusu tegemiseks on just vene keelt emakeelena kõnelevatel noortel.

 

“Hetkel on Kirde-Eesti kõige paljulubavam regioon, kuna asub Euroopa Liidu, Ühtse Majandusala ja Venemaa piiril. Seega on suur potentsiaal ettevõtluse kasvuks Sillamäel, Narvas ja teistes linnades,” arutles Birov.

Kommenteerides venelastest spetsialistide nn. klaaslage juhtis Birov tähelepanu, et ligikaudu pooled suuremates ettevõtetes juhtivatel kohtadel töötavatest inimestest räägivad emakeelena just vene keelt. “Meie ettevõttes on üle poolte juhtival kohal töötavatest inimestest venekeelsed, kogu BLRT juhtkonna koosseis on venekeelne ning sama võib öelda paljude teiste ettevõtete kohta. Äripäeva TOP500 näitab samuti, et ka rikkaimate inimeste hulgas on palju venelasi ning vene keelt kõnelevaid inimesi,” lisas Birov.

“Saan endale öelda: lihtsa vene inimese jaoks on meie riigis kõik võimalused olemas. Nõukogude aegadel ei olnud minu unistus saada diplomaadiks reaalne, kuna Moskva Riiklikku Rahvusvaheliste Suhete Ülikooli oli praktiliselt võimatu pääseda. Eesti iseseisvudes aga asusin samal päeval tööle välisministeeriumi ning lõpetasin karjääri president Arnold Rüülti protokolliülemana,” ütles Birov.

Motivatsioonikonverents Narvas toimus noorteühingu Avatud Vabariik projekti Eesti Algab Sinust raames. Projekti toetavad Euroopa Kolmandate Riikide Integreerimise Fond, Kultuuriministeerium ja Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed.

 

gayhub.blue
Share This