Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

c72344fbac0e59a510417e7e19593ec9Noorteühing Avatud Vabariik kuulutab välja Vabariigi 96. aastapäevale pühendatud fotokonkursi “Pildista iseseivust!”. Konkurss toimub haridus- ja teadusministeeriumi rahalisel toel. Pilte võib saata 9. märtsini. Konkursi peaauhinnaks on iPad Air. Parimaid töid eksponeeritakse Tallinnas, Tartus ja Narvas.

“Iseseisev Eesti on iga päev meiega – ta on ajaloolistes monumentides ja hoonetes, tähtsates paikades, tegusates ja oma riiki väärtustavates eestimaalastes, traditsioonilistes üritustes ja tseremooniates, meie kommetes ja tõekspidamistes. Kutsume eestimaalasi, eriti noori jäädvustama fotodele Eesti iseseivust just nii, nagu tema seda näeb,” ütles Avatud Vabariigi juhatuse liige Sergei Metlev.

Ootame ühelt osalejalt kuni neli hea kvaliteediga fotot (soovitavalt resolutsiooniga 300 ppi), mõõtmetes vähemalt 2480 x 1795. Tööde esitamise tähtaeg: 9. märts 2014. Fotod tuleb saata e-posti aadressile foto@or.ee, märkides autori nime, e-posti, telefoni ning piltide pealkirjad.

Hinnatakse eelkõige ideed ja omapära, mitte tehnilist oskust. Kolme parima foto autorid saavad auhinnaks iPad Air ja Kaubamaja kinkekaardid summas 200 ja 100 eurot. Kõiki osalejad kutsutakse märtsis Tallinnasse tänuüritusele.

Žürii liikmeteks on vabadusvõitleja ja endine siseminister Lagle Parek ning noorteühingu Avatud Vabariik esimees Jevgeni Krištafovitš.

gayhub.blue
Share This