Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

c59e69740d368ef09760ad34f5fdef94Noorteühing Avatud Vabariik kutsub kõiki 26.novembril Riigikokku üheteistkümnendale Kodanikupäeva Foorumile. Sel aastal on foorumi teemaks Eesti riigikaitsepoliitika ning küsimus, kas Eesti peaks säilitama praeguse ajateenistuse vormi, või on aeg minna üle kutselisele kaitseväele. Teemapüstitusele on kutsutud oma arvamust esitama kõikide Riigikogus esindatud erakondade eestkõnelejad.

 

Tänu tehnoloogia arengule on välikeskkond kiiresti muutumas, mis sunnib riike vaatama ümber riigikaitse poliitikat. Enamus NATO liikmesriikidest on jõudnud seisukohale, et professionaalne armee on tõhusam riigikaitse vahend kui ajateenistuse ülalpidamine. Samas peidab elanikkonna vähenev kaasamine riigikaitsesse  endas ka riske. Eriti väikse riigi puhul, kel paratamatult napib materiaal- ja inimressursse.

Foorumil esinevad Andre Sepp (Reformierakond), Lauri Laasi (Keskerakond), Neeme Suur (Sotsiaaldemokraatlik erakond) ja Anneli Akkermann (Isamaa ja Res Publica Liit)
Foorumile on oodatud kõik teemast huvitatud külalised, ent kuna kohtade arv on piiratud, tagab sissepääsu eelregistreerimine meili teel: sergei@or.ee. Foorumile tulles palutakse kaasa võtta isikut tõendav dokument.
Sissepääsuks palutakse kasutada peahoone paremat vestibüüli. Korraldajad paluvad osalejatel kohale tulla vähemalt pool tundi enne ürituse algust, et läbida turvakontroll ning vältida järjekordi. Samuti pakutakse enne ürituse algust Riigikogu konverentsikeskuses osalejatele kohvi.
Kodanikupäeva foorumit toetavad Haridus- ja Teadusministeerium ning Riigikogu kantselei.
gayhub.blue
Share This