Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

2429568b0c348e6f84e91e8c027f7533Inimõiguste Instituut, sihtasutus Unitas ja noorteühing Avatud Vabariik kutsuvad noori 8.detsembril toimuvale rahvusvahelisele noortekonverentsile “Miks sa põgened?”, mis on pühendatud poliitiliste ja majanduste põgenike probleemidele. Konverentsi toetab Avatud Eesti Fond.

 

Mitmel pool maailmas, nii minevikus kui tänapäeval, on paljud kahjuks olnud sunnitud oma kodudest ellujäämise nimel lahkuma. Eestistki põgenes möödunud sajandil kümneid tuhadeid inimesi sõja ja totalitaarse terrori eest. Tänasel päeval aga ihkavad järjest enamad inimesed mitmelt poolt maailmast just Eestisse elama asuda, sellal kui kohalikud lahkuvad massides, et otsida paremat elujärge mujal.

8.detsembril toimub inimõiguste nädala raames rahvusvaheline noortekonverents “Miks sa põgened?”. Konverentsil vahetame mõtteid teineteisemõistmise, dialoogi ning kahepoolse koostöötahte tähtsusest nii inimeste endi kui ka riigi ja üksikisiku vahel põgenikeküsimustes. Samuti püstitame nii tulijatele kui minejatele küsimuse: “Miks sa põgened?, et leida kahe vastukäiva protsessi taga ühised põhjused

Konverentsil osalevad noored üle Eesti, aga ka Lätist ja Rootsist. Pagulasteemadel kõnelevad teiste hulgas inimõiguste ja põgenikeküsimuste valdkonna asjatundjad ja Riigikogu inimõiguste rühma liikmed. Näitame põgeniketeemalisi lühifilme ning toimuvad põnevad rollimängud.

Vaata lisainfot Inimõiguste Intituudi kodulehel.

gayhub.blue
Share This