Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

261e9adc736344ef8ee1395c36af3e42Ajakirjanikud Jevgenia Zelenskaja (DELFI) ja Juri Nikolajev (ERR) jõudsid Narvas toimunud Avatud Vabariigi foorumil järeldusele, et lõimumisega seotud teemad ei lähe ühiskonnale piisavalt korda ning seetõttu ei pöörata lõimumisele suurt tähelepanu. Lisaks sellele otsib vene inimene Nikolajevi ja Zelenskaja väitel meediast kinnitust enda vaeslapse seisundile Eesti ühiskonnas, samal ajal kui eestlasest lugejat antud küsimus üldse ei huvita.

 

“Tegelikult pole eesti ja vene meediaruum Eestis kuigi erinevad. Iga inimene kujundab oma meediaruumi ise nendest allikatest, mis talle korda lähevad. Mitte keegi ei keela lugeda inimesel kollase ajakirjanduse asemel kvaliteetajakirjandust,” sõnas Nikolajev.

Tema sõnul on nö tellitud artiklid siiamaani vene meediakanalites üsna levinud, eriti oli seda märgata enne valimisi.
“Eesti toimetustes seda ei teha, küll aga on see levinud vene redaktsioonides,” märkis Nikolajev.
Jevgenia Zelenskaja arvates on eesti ja vene lugejate eelistused ja harjumused erinevad.
“Eestlasi huvitab rohkem Ameerikas toimuv, venelased tahavad aga mõistetavalt lugeda Venemaal toimuvast. Ning kuulujuttudest rääkides – viimased uudised Alla Pugatšova elust köitsid vene lugejaid palju rohkem, kui mistahes uudised kohalikest kuulsustest,” rääkis Zelenskaja.
Foorum eesti ja vene meedia erinevustest toimus Narvas Avatud Vabariigi suurprojekti “Eesti algab sinust!” raames, üritust toetas Integratsiooni- ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed.
gayhub.blue
Share This