Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

480b66cdf44497abf015e36ba9f0d468Ida Politseiprefektuuri prefekt Vallo Koppel väitis Narvas aset leidnud Avatud Vabariigi foorumil, et Sisekaitseakadeemia Ida-Virumaale ületoomine on igati tervitatav idee. Kuritegevusastet prefekt maakonna tasandil liiga kõrgeks ei pea ning lükkab ümber arusaama, justkui Narvas akadeemiasse v]iksid kurjategijad kergemini pääseda. 

“Kõik kadetid, kes astuvad sisekaitseakadeemiasse, läbivad kontrolli, sestap on võimalus, et kriminaal võib sattuda õiguskaitsesüsteemi, üsna väike. Seejuures tooks akadeemia Ida-Virumaale juurde ka uusi töökohti, mis omakorda parandaks tunduvalt maakonna mainet,” lausus Koppel.
Teise diskussioonil osalenu, Narva linnapeakandidaadi Jevgeni Ossinovski sõnul on üheks Ida-Virumaa olulisemaks probleemiks kohalike vähene huvi reisida Eestis ka väljaspool kodumaakonda. Poliitik peab tähtsaks siseturismi arengut.
Samal ajal tunnistab Ossinovksi probleemi, et Narvas otsitakse töötajaid siiamaani pahatihti vaid rahvustunnuste alusel. “Suur tööotsinguportaal CV Online lubab tööandjatel seadistada filtreid,  mis selekteerivad kandidaate rahvuse alusel. Nii võib jõuda selleni välja, et meilgi hakatakse töötajaid värbama nahavärvi alusel,” väljendas poliitik enda rahulolematust.
gayhub.blue
Share This