Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

9d4f6ba468847db9539682b8ccf963f5Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuulutas välja Tallinna noortevolikogu valimised. Enda kanditatuuri saavad üles seada (üli-)õpilasesindajad ja noorteorganisatsioonid. Kandidaadi vanus peab jääma 14 ja 26 vahele. Avaldusi võetakse vastu 25. oktoobrini. Et esitada kandidatuuri Avatud Vabariigi kaudu, on vaja ühendust võtta organisatsiooni juhatusega.

 

Kandidatuuri ülesseadmiseks on vaja täita ankeet linna veebilehel.

Noorteühingu Avatud Vabariigi juhatus võib delegeerida soovijatele õigust kandideerida noortevolikokku meie ühingu esindajana. Selleks tuleb esitada avaldust juhatuse nimele. Kui avaldusi laekub rohkem kui üks, viib juhatus kandidaatide vahel läbi konkursi.
Samuti on Avatud Vabariigi juhatus valmis andma õiguse hääletada nendel valimistel organisatsiooni nimel ühingu liikmele, kes selleks soovi avaldab.
Enda soovist osaleda Tallinna noortevolikogu valimisel kandidaadi või hääleõigusliku valijana, tuleb teatada Avatud Vabariigi juhatuse esimehele aadressil: jevgeni@or.ee.
Valimised toimuvad 29. oktoobril (õpilasesindajad), 30. oktoobril (noorteühingute esinedajad) ja 31. oktoobril (üliõpilasesindajad).
gayhub.blue
Share This