Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

626a74bf60a52c682a631b0b54ab0f27Pärnu Postimehe uudisteredaktori Teet Roosaare sõnul puutub enamik meist igapäevaselt kokku pigem demagoogia, kui argumenteeritud kõnega. Sellise mõtte avaldas Roosaar SA Unitase ja MTÜ Avatud Vabariigi korraldatud demokraatiapäevale pühendet konverentsil “Kas protest on demokraatia alus?” Pärnus.

“Demagoogia peamisteks tunnusteks on sildistamine, meie-vormi kasutamine, vestluse põhiteemast kõrvalekaldumine,” ütles Roosaar.

Tema sõnul on võimalik lihtsalt määratleda, kas protest on konstruktiivne või destruktiivne, analüüsides projekti seaduslikkust ja efektiivsust.
“Protesti planeerimisel on vajalik suunata tähelepanu võimalikele vahenditele ja vormile. Valdkonnast, milles protest tehase, on vaja palju teadmisi: häid tutvusi, teadmisi ja oskusi ürituste korraldamisest, oskust tegutseda õigel ajal, tunda seadusi. Protesti eesmärgid on vaja väga täpselt läbi mõelda ja määratleda, mida soovitakse saavutada ning vastavalt sellele jagada ka vastutus,” märkis Roosaar.
“Samal ajal on oluline silmas pidada, et protest ei kasvaks vägivaldseks. Kuni rahvas ei käitu agressiivselt, pole politseil ka õigust sekkuda,” lisas ta.
Konverents toimus Demokraatianädala 2013 raames. Sel aastal on põhiteemaks “Mis ohustab demokraatiat?”. Projekti eesmärgiks on tutvustada Eesti elanikele, eelkõige noortele, demokraatia põhimõtteid ja väärtushinnanguid, samuti pöörata tähelepanu võimalikele ohtudele.
Ettevõtmist toetab Avatud Eesti Fond.
gayhub.blue
Share This