Arlington apotek arlington wa http://danmarkpillen.com/generisk-cialis/ Family health center longview wa

796bc2f9214336fdec7002bbd573c362Noorteühingu Avatud Vabariik Tartu klubi kutsub noori 23. jaanuaril kell 16.00 toimuvale noortekonverentsile “Eesti algab Sinust!”, mis on pühendatud edukusele ning edu võimalikkusele Eestis. Konverentsil esinevad mitmed Eestis teada-tuntud inimesed – teiste hulgas näiteks Carri Ginter ja Mihkel Raud. Üritus toimub Atlantise konverentsikeskuses (Narva mnt. 2).

 

“Eestis on praegu olukord, kus paljud inimesed on rahulolematud – küll on palgad madalad, hinnad kõrged, kass haige ja inimesed tusased. Tean isiklikultki inimesi, kes väidavad, et Eestis on võimatu edu saavutada ning märksa parem mõte on kolida Soome ning hakata koristajaks – see on murettekitav. Motivatsioonikonverentsi abil püüame noortes tekitada tahet leida oma koht ja nišš tänases Eestis – see on võimalik! Esimesel motivatsioonikonverentsil osalenud Eesti tuntuima filmirežissööri Ilmar Raagi arvates on Eesti vähemalt filminduse maailmas üks parimaid hüppelaudu – nö nime teha on pisikeses Eestis kindlasti tunduvalt lihtsam kui näiteks Prantsusmaal,” rääkis Tartu klubi koordinaator Katarina Kiiver.

“Eestis on karjääri teinud väga palju tegusaid ja edukaid inimesi. Nende seas on nii eestlasi, venelasi kui ka teiste rahvuste esindajaid. Mis ühendab neid on see, et nende edulugu sündis Eestis. Firmajuhid, teadlased, ajakirjanikud, kunstiinimesed – kõik nad panustavad Eesti arengusse ning ehitavad meie tulevikku. Iga edulugu on erinev, kuid sisaldab tohutul hulgal inspiratsiooni ning elu õppetunde. Eesti on küll väike, kuid võimalusterohke maa. Sellest annavad tunnistust meie Eesti edulood,” lisas ürituse korraldaja Silja Vurma.

Täpsem info tulekul Avatud Vabariigi Facebooki-lehel.

Konverents toimub Avatud Vabariigi projekti “Eesti algab Sinust!” raames, mida toetavad Euroopa Kolmandate Riikide Kodanike Integreerimise Fond, Kultuuriministeerium ning Integratsiooni- ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed.

gayhub.blue
Share This